קטגוריות נבחרות

מי אנחנו?

ברוכים הבאים לאתר חוזים - מאגר דוגמאות החוזים וההסכמים הגדול ביותר בישראל בחינם.

במהלך השנים האחרונות נחשפנו לפרשיות רבות שבהן פותו אנשים מהיישוב להתקשר בעסקאות ללא הסכם מסודר וללא יעוץ נכון (פרשת חפציבה היא אחת מעשרות דוגמאות אחרות). באתר "חוזים - מאגר דוגמאות החוזים וההסכמים הגדול ביותר בישראל בחינם"  תוכלו למצוא קישורים למאות דוגמאות של הסכמים וחוזים לצורך התרשמות וקבלת מושג ראשוני על איך אמור להיראות הסכם.

אתר חוזים הינו אינדקס והוקם כשירות לציבור ומטרתו להגביר את המודעות לחשיבות של עריכת הסכם מסודר.

באתר קישורים לאתרים אחרים שבהם דוגמאות של חוזים. כל הקישורים והמסמכים באתר מובאים כדוגמאות כלליות להתרשמות בלבד, הם אינם מהווים משום יעוץ או הצעה להשתמש במסמך כלשהו והם אינם יכולים לשמש עילה לתביעה כלשהי.

חשוב: אתר חוזים אינו מחליף את הצורך בהיוועצות מסודרת בעורך דין המתמחה בתחום הדרוש לכם. הדוגמאות המובאות באתר נועדו להתרשמות בלבד ואינן יכולות לשמש עילה לתביעה כלשהי.

לאתר חוזים יתרון רב גם לבעלי אתרים שבהם דוגמאות של הסכמים וחוזים. האתר כולל אזכור מפורש של כל אתר ואתר וקישור אל האתר באופן שמגביר את החשיפה של האתר לציבור הרחב ועשוי לשפר את הקידום שלו בתוצאות החיפוש במנועים השונים. על כן בעלי אתרים רבים פונים אל האתר ומבקשים לצרף אליו דוגמאות חוזים והסכמים פרי עיטם.

האתר עושה כל מאמץ כדי לעדכן את התכנים ולהוסיף תכנים שמעניינים אתכם, הגולשים. לאחרונה הוספנו לאתר בהתאם לבקשות של גולשים טפסים משפטיים, מדריכים משפטיים חשובים שחשוב לכל אחד מאתנו להכיר ועוד.

האתר הוקם כשירות לציבור ושלא למטרת רווח. בהתאם לכך, השימוש באתר חוזים ובאתר הינו חינמי לחלוטין ואינו כרוך בתשלום, בכפוף לזכות היוצרים של האתר לרבות בליקוט ובעיצובים.

האתר מכיל קישורים ממומנים וקישורים לאתרים ודפי אינטרנט שאינם מופעלים על ידי אתר חוזים או מי מטעמו, אלא בידי גורמים אחרים (להלן: "אתרים אחרים"). אין לאתר חוזים כל שליטה באתרים האחרים, והשימוש בהם כפוף לתנאי השימוש, התקנונים, ויתר התנאים וההנחיות, במידה וישנם, הכלולים בהם. לפיכך, אם תבחר ללחוץ על הקישורים הממומנים או הקישורים באתר ולהשתמש באתרים האחרים, הנך מתבקש לעיין בתקנון, בתנאי השימוש וביתר התנאים המצויים בהם ולמלא אחר הוראותיהם.

אתר חוזים אינו נושא בכל אחריות, מכל מין וסוג, לתכנים המופיעים באתרים האחרים, ואין בהכללת הקישורים באתר משום אישור לחומר המופיע בהם ו/או להעיד על קשר כלשהו עם מפעיליהם.

כל פעולה שתבצע באתרים האחרים תבוצע ישירות בינך ובין בעלי האתר ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמם, ללא מעורבות כלשהי מצידו של אתר חוזים ו/או מי מטעמו, ואתר חוזים ו/או מי מטעמו לא יישאו בכל אחריות, מכל מין וסוג שהוא, לכל פעולה ו/או התקשרות ו/או רכישה שתבצע באתרים האחרים.

בעשותך שימוש באתר הנך מסכים שלא תהיה לך כל טענה או תביעה מכל מין וסוג שהוא כלפי אתר חוזים בגין כל שימוש ו/או פעולה ו/או התקשרות ו/או רכישה של מוצרים ו/או שירותים שתבצע באתרים אחרים, שפנית אליהם באמצעות הקישורים מהאתר.

אם נתקלתם בשגיאה, תקלה או קישור "שבור" נשמח אם תעדכנו אותנו דרך עמוד "צור קשר".

זיכרו: המסמכים באתר זה מובאים כשירות לציבור ואינם יכולים לשמש עילה לתביעה כלשהי. אנו שוקדים על עדכון המסמכים המובאים באתר אך בשל השינויים המתרחשים מעת לעת הנוסח הקובע הינו הנוסח הנדרש על פי החוק והנוסח במקורות הרשמיים בלבד.