קטגוריות נבחרות

הסכם גירושין

הסכם גירושין
הסכם גירושין , הסכם המסדיר את היחסים שיחולו בין בני זוג עם הגירושין. פעמים רבות הסכם גירושין מתווסף להסכם הממון בין בני הזוג ומסדיר נושאים שלא ניתן היה לצפות בעת הנישואין (לדוגמה, חלוקת משמורת). 

הסכמים בין בני משפחה
 
הסכמי מתנה נפוצים מאוד בתוך תאים משפחתיים. מתנה היא הקנייה של נכס או התחייבות להקנות נכס הנעשית עוד בחייו של הנותן וללא תמורה. מתנה עשויה להפוך לבלתי חוזרת עם הענקתה. על כן, קיימת חשיבות רבה לערוך הסכם מסודר אם הנותן מבקש להותיר בידיו אפשרות לחזור בו בעתיד מהמתנה (למשל, ביטול מתנה לכלה או חתן עקב גירושין).

 

הבהרה והגבלת אחריות: פורטל חוזים נוסד כשירות לציבור בכדי להגביר את המודעות לחשיבות של חתימה על הסכם מסודר. כל המסמכים בפורטל מובאים כדוגמאות כלליות להתרשמות בלבד, הם אינם מהווים משום יעוץ או הצעה להשתמש במסמך כלשהו והם אינם יכולים לשמש עילה לתביעה כלשהי. חוקים, דינים וטפסים משתנים כל העת. על כן, המסמכים באתר עלולים להיות לא מדויקים ו/או לא עדכניים. יש להיוועץ בעורך דין המתמחה בתחום לפני חתימה על כל חוזה. אין להעתיק כל חלק מהאתר ו/או מהלקטים המובאים בו.

כותרת אתר מקור הורד קובץ תאריך הוספה
הסכם גירושין עו"ד א. סמוכה 27/07/2009
הסכם גירושין גישורים 27/07/2009
הסכם גירושין עו"ד ערן עזרא 08/04/2011
הסכם גירושין - ילד בחזקת האישה ynet 19/08/2009
הסכם גירושין - ילדים בחזקת האישה ynet 27/07/2009
הסכם גירושין (2) עו"ד א. סמוכה 27/07/2009
הסכם שלום בית עו"ד ערן עזרא 21/05/2011
הסכמים וחוזים תופסים חלק מרכזי וחשוב גם בתחום המשפחתי. הסכמים בתחום המשפחתי יכולים לקבל צורות שונות, החל מהסכם יחסי ממון (או הסכם לכבוד הדדי) הנכרת בני זוג בעת חתונתם, דרך הסכמי מתנה עם בני משפחה, הסכם גירושין וצוואה